Sidensjösprinten 2017, Sträcktidsresultatlista

2017-06-13

D21 2580 m 10 anmälda
1 Anna Quayle
OK Nolaskogsarna
26:07 4:19
4:19
1:31
5:50
1:58
7:48
5:00
12:48
1:19
14:07
3:14
17:21
1:29
18:50
1:14
20:04
1:40
21:44
2:17
24:01
1:46
25:47
0:20
26:07
2 Helena Forsberg
Skogslöparna
27:02 4:41
4:41
1:07
5:48
1:57
7:45
5:32
13:17
1:18
14:35
3:29
18:04
1:25
19:29
1:11
20:40
1:49
22:29
2:35
25:04
1:36
26:40
0:22
27:02
3 Karin Boström
Järfälla OK
29:19 4:08
4:08
1:19
5:27
2:02
7:29
7:20
14:49
1:11
16:00
3:40
19:40
1:38
21:18
1:12
22:30
2:09
24:39
2:35
27:14
1:42
28:56
0:23
29:19
4 Anette Nyström
OK Nolaskogsarna
29:20 4:21
4:21
1:28
5:49
2:14
8:03
5:16
13:19
1:27
14:46
4:56
19:42
1:47
21:29
1:08
22:37
2:04
24:41
2:39
27:20
1:41
29:01
0:19
29:20
5 Åsa Pauler
Skogslöparna
30:40 4:45
4:45
1:05
5:50
2:47
8:37
6:07
14:44
1:22
16:06
3:51
19:57
2:38
22:35
1:04
23:39
2:08
25:47
2:33
28:20
1:50
30:10
0:30
30:40
6 Stina Magnusson
OK Nolaskogsarna
30:52 5:01
5:01
1:12
6:13
2:04
8:17
6:52
15:09
1:29
16:38
3:46
20:24
1:47
22:11
1:17
23:28
2:39
26:07
2:40
28:47
1:45
30:32
0:20
30:52
7 Emma Wiberg
Skogslöparna
42:24 6:38
6:38
1:21
7:59
3:03
11:02
6:49
17:51
5:31
23:22
5:30
28:52
2:13
31:05
1:37
32:42
3:04
35:46
3:33
39:19
2:42
42:01
0:23
42:24
8 Beatrice Söderlind
Örnsköldsviks OK
54:12 7:58
7:58
2:18
10:16
4:19
14:35
10:26
25:01
6:06
31:07
5:43
36:50
3:08
39:58
2:05
42:03
4:15
46:18
4:45
51:03
2:51
53:54
0:18
54:12
9 Evelina Söderlund
Skogslöparna
67:01 15:39
15:39
4:39
20:18
3:29
23:47
10:23
34:10
3:15
37:25
7:48
45:13
5:53
51:06
2:00
53:06
5:12
58:18
4:56
63:14
3:22
66:36
0:25
67:01
Kristin Hylander
Nyköpings OK
Ej godk.


 
H21 3000 m 19 anmälda
1 Benjamin Näslund
Skogslöparna
22:53 3:51
3:51
0:53
4:44
1:51
6:35
1:46
8:21
3:09
11:30
1:21
12:51
4:26
17:17
0:46
18:03
1:28
19:31
1:54
21:25
1:12
22:37
0:16
22:53
2 Börje Pauler
Skogslöparna
23:40 3:30
3:30
1:42
5:12
1:34
6:46
1:55
8:41
3:07
11:48
1:18
13:06
3:55
17:01
1:28
18:29
2:00
20:29
1:36
22:05
1:17
23:22
0:18
23:40
3 Alexander Hörnquist
Örnsköldsviks OK
25:49 4:35
4:35
1:11
5:46
1:57
7:43
1:59
9:42
3:36
13:18
1:18
14:36
4:37
19:13
0:56
20:09
2:12
22:21
1:57
24:18
1:13
25:31
0:18
25:49
4 Jonas Hälldal
Skogslöparna
26:56 4:17
4:17
1:08
5:25
1:58
7:23
2:12
9:35
3:26
13:01
1:53
14:54
5:22
20:16
0:56
21:12
1:51
23:03
1:55
24:58
1:41
26:39
0:17
26:56
5 Mattias Persson
Skogslöparna
28:20 4:14
4:14
1:10
5:24
2:10
7:34
2:22
9:56
3:39
13:35
1:53
15:28
5:32
21:00
1:01
22:01
2:06
24:07
2:09
26:16
1:48
28:04
0:16
28:20
6 Oskar Forsberg
Skogslöparna
28:27 4:37
4:37
0:57
5:34
2:38
8:12
2:03
10:15
3:55
14:10
1:41
15:51
5:12
21:03
1:22
22:25
1:31
23:56
2:31
26:27
1:43
28:10
0:17
28:27
7 Arvid Strandberg
Skogslöparna
28:28 6:02
6:02
1:16
7:18
2:05
9:23
1:52
11:15
4:00
15:15
1:43
16:58
4:21
21:19
1:00
22:19
2:15
24:34
1:58
26:32
1:40
28:12
0:16
28:28
8 Fredrik Forsgren
OK Nolaskogsarna
28:44 4:42
4:42
1:17
5:59
2:20
8:19
2:17
10:36
3:47
14:23
1:42
16:05
5:19
21:24
0:57
22:21
2:05
24:26
2:10
26:36
1:47
28:23
0:21
28:44
9 Simon Dahlberg
OK Nolaskogsarna
29:11 5:06
5:06
1:21
6:27
2:09
8:36
2:04
10:40
3:30
14:10
1:47
15:57
5:49
21:46
1:06
22:52
1:59
24:51
2:29
27:20
1:34
28:54
0:17
29:11
10 Erik Wickberg
OK Nolaskogsarna
30:44 5:26
5:26
1:21
6:47
2:09
8:56
2:23
11:19
3:52
15:11
1:35
16:46
6:19
23:05
1:00
24:05
2:17
26:22
2:32
28:54
1:34
30:28
0:16
30:44
11 Peter Woxlin
Skogslöparna
31:47 8:11
8:11
1:51
10:02
1:57
11:59
2:23
14:22
3:45
18:07
1:50
19:57
4:54
24:51
0:58
25:49
1:52
27:41
2:13
29:54
1:33
31:27
0:20
31:47
12 Anders Mannelqvist
OK Nolaskogsarna
33:04 5:27
5:27
1:43
7:10
2:03
9:13
2:10
11:23
3:54
15:17
2:10
17:27
6:53
24:20
2:26
26:46
2:30
29:16
2:04
31:20
1:25
32:45
0:19
33:04
13 Anton Strandberg
Skogslöparna
33:09 6:13
6:13
1:30
7:43
2:04
9:47
2:11
11:58
4:12
16:10
1:39
17:49
7:30
25:19
1:07
26:26
2:10
28:36
2:30
31:06
1:41
32:47
0:22
33:09
14 Patrik Blidefalk
OK Södertörn
34:59 5:41
5:41
1:35
7:16
2:38
9:54
2:50
12:44
4:35
17:19
1:58
19:17
7:35
26:52
1:08
28:00
2:13
30:13
2:35
32:48
1:53
34:41
0:18
34:59
15 Per-Johan Josefsson
Skogslöparna
35:31 6:09
6:09
1:44
7:53
2:50
10:43
2:35
13:18
4:37
17:55
2:09
20:04
6:16
26:20
1:30
27:50
2:20
30:10
2:50
33:00
2:07
35:07
0:24
35:31
16 Emanuel Näslund
Skogslöparna
38:14 8:07
8:07
1:33
9:40
2:28
12:08
2:38
14:46
4:37
19:23
1:52
21:15
8:20
29:35
1:18
30:53
2:40
33:33
2:33
36:06
1:47
37:53
0:21
38:14
17 Ingmar Holmer
OK Nipan
46:44 9:44
9:44
1:35
11:19
2:17
13:36
2:22
15:58
6:43
22:41
1:46
24:27
12:55
37:22
2:16
39:38
2:45
42:23
2:34
44:57
1:28
46:25
0:19
46:44


 
D16 2030 m 3 anmälda
1 Amelie Josefsson
Skogslöparna
27:47 3:20
3:20
2:19
5:39
2:17
7:56
2:56
10:52
3:38
14:30
3:25
17:55
1:24
19:19
2:45
22:04
3:08
25:12
2:10
27:22
0:25
27:47
2 Ida Wickberg
OK Nolaskogsarna
30:13 4:42
4:42
2:18
7:00
2:44
9:44
3:17
13:01
3:38
16:39
3:35
20:14
1:24
21:38
2:39
24:17
3:20
27:37
2:08
29:45
0:28
30:13
3 Emelie Wiberg
Skogslöparna
31:41 6:37
6:37
2:04
8:41
2:19
11:00
3:26
14:26
4:07
18:33
3:29
22:02
1:12
23:14
2:54
26:08
2:50
28:58
2:15
31:13
0:28
31:41


 
H16 2030 m 5 anmälda
1 Isac Eriksson
OK Nolaskogsarna
22:59 3:37
3:37
1:34
5:11
1:23
6:34
2:31
9:05
2:36
11:41
2:57
14:38
0:55
15:33
2:20
17:53
3:16
21:09
1:32
22:41
0:18
22:59
2 Gustaf Hägglund
OK Nolaskogsarna
24:45 2:52
2:52
1:48
4:40
1:47
6:27
2:54
9:21
4:26
13:47
2:51
16:38
1:03
17:41
2:51
20:32
2:15
22:47
1:42
24:29
0:16
24:45
3 Laban Nordin
OK Nolaskogsarna
27:05 4:40
4:40
1:30
6:10
2:13
8:23
2:51
11:14
3:06
14:20
4:15
18:35
0:49
19:24
4:11
23:35
1:52
25:27
1:22
26:49
0:16
27:05
4 Anton Brännström
Örnsköldsviks OK
37:42 3:42
3:42
2:15
5:57
2:47
8:44
4:08
12:52
3:37
16:29
8:04
24:33
1:35
26:08
4:33
30:41
4:16
34:57
2:23
37:20
0:22
37:42
5 Melker Eklund
OK Nolaskogsarna
39:38 6:20
6:20
2:19
8:39
4:21
13:00
3:11
16:11
3:52
20:03
6:32
26:35
1:20
27:55
5:35
33:30
3:28
36:58
2:24
39:22
0:16
39:38


 
D14 1530 m 8 anmälda
1 Nora Engström
OK Nolaskogsarna
16:23 1:33
1:33
1:04
2:37
2:15
4:52
1:16
6:08
2:34
8:42
1:16
9:58
2:28
12:26
1:30
13:56
0:30
14:26
1:36
16:02
0:21
16:23
2 Elin Forsgren
OK Nolaskogsarna
16:47 2:37
2:37
0:57
3:34
2:22
5:56
0:53
6:49
3:02
9:51
1:12
11:03
2:24
13:27
1:11
14:38
0:27
15:05
1:21
16:26
0:21
16:47
3 Nora Westerlund
OK Nolaskogsarna
16:53 1:28
1:28
0:47
2:15
2:03
4:18
2:31
6:49
2:40
9:29
1:20
10:49
2:05
12:54
1:33
14:27
0:31
14:58
1:34
16:32
0:21
16:53
4 Nova Anundborg
Sidensjö IK
17:42 1:28
1:28
0:56
2:24
2:34
4:58
1:10
6:08
3:09
9:17
1:32
10:49
2:40
13:29
1:38
15:07
0:37
15:44
1:33
17:17
0:25
17:42
5 Elsa Eriksson
Husums IF OK
20:45 2:09
2:09
1:05
3:14
4:34
7:48
0:52
8:40
3:16
11:56
1:18
13:14
2:26
15:40
2:01
17:41
0:30
18:11
2:02
20:13
0:32
20:45
6 Daga Kjellsson
Sidensjö IK
25:19 1:42
1:42
1:00
2:42
5:24
8:06
1:24
9:30
3:36
13:06
2:02
15:08
6:30
21:38
1:47
23:25
0:30
23:55

25:19
7 Evelina Nilsson
Sidensjö IK
64:56 26:51
26:51
1:01
27:52
4:50
32:42
1:42
34:24
5:21
39:45
2:33
42:18
6:05
48:23
4:06
52:29
0:56
53:25
11:07
64:32
0:24
64:56
8 Ylva Thorén
Örnsköldsviks OK
81:11 21:43
21:43
5:26
27:09
7:15
34:24
2:32
36:56
17:17
54:13
3:04
57:17
6:57
64:14
6:45
70:59
6:15
77:14
3:32
80:46
0:25
81:11


 
H14 1530 m 10 anmälda
1 Marcus Nilsson
Skogslöparna
13:41 1:39
1:39
0:44
2:23
2:11
4:34
0:58
5:32
2:03
7:35
1:16
8:51
1:33
10:24
1:05
11:29
0:27
11:56
1:26
13:22
0:19
13:41
2 Erik Byström
OK Nolaskogsarna
14:00 1:49
1:49
1:03
2:52
1:35
4:27
0:48
5:15
2:05
7:20
1:02
8:22
2:01
10:23
1:40
12:03
0:27
12:30
1:14
13:44
0:16
14:00
3 Linus Dahlberg
OK Nolaskogsarna
14:41 1:05
1:05
0:43
1:48
2:48
4:36
0:53
5:29
2:34
8:03
0:59
9:02
1:40
10:42
1:18
12:00
0:36
12:36
1:48
14:24
0:17
14:41
4 Johan Söderholm
Kubbe-Norrflärke IF
16:30 2:15
2:15
0:47
3:02
1:50
4:52
0:56
5:48
2:40
8:28
1:20
9:48
2:47
12:35
1:24
13:59
0:34
14:33
1:38
16:11
0:19
16:30
5 Jonatan Hälldal
Skogslöparna
18:34 1:33
1:33
0:46
2:19
2:53
5:12
2:12
7:24
2:51
10:15
1:23
11:38
2:34
14:12
2:06
16:18
0:30
16:48
1:25
18:13
0:21
18:34
6 Isak Abrahamsson
Skogslöparna
21:58 1:26
1:26
1:01
2:27
3:16
5:43
1:04
6:47
5:09
11:56
1:19
13:15
3:16
16:31
2:25
18:56
0:35
19:31
2:08
21:39
0:19
21:58
7 Filip Nordström
Skogslöparna
24:51 4:49
4:49
1:08
5:57
3:07
9:04
1:12
10:16
4:06
14:22
1:49
16:11
3:17
19:28
1:57
21:25
0:47
22:12
2:11
24:23
0:28
24:51
8 Elias Söderlund
Skogslöparna
26:15 1:40
1:40
1:05
2:45
4:32
7:17
1:10
8:27
4:14
12:41
2:06
14:47
6:04
20:51
1:55
22:46
0:44
23:30
2:20
25:50
0:25
26:15
Emil Blidefalk
OK Södertörn
Ej godk. 1:55
1:55
1:40
3:35
4:31
8:06
1:52
9:58
5:10
15:08
2:25
17:33
4:35
22:08
2:11
24:19
0:57
25:16

27:06
Isak Söderlind
OK Nolaskogsarna
Ej godk. 4:27
4:27


 
D12 1450 m 15 anmälda
1 Alice Rytterstedt
Skogslöparna
12:18 1:47
1:47
2:04
3:51
2:08
5:59
1:34
7:33
0:45
8:18
0:49
9:07
1:17
10:24
0:34
10:58
0:34
11:32
0:46
12:18
2 Ellen Westerlund
OK Nolaskogsarna
16:07 5:13
5:13
1:57
7:10
1:42
8:52
1:40
10:32
0:50
11:22
1:23
12:45
1:15
14:00
0:36
14:36
0:34
15:10
0:57
16:07
3 Frida Hägglund
OK Nolaskogsarna
16:50 3:34
3:34
2:08
5:42
2:13
7:55
2:23
10:18
0:54
11:12
1:32
12:44
2:08
14:52
0:33
15:25
0:40
16:05
0:45
16:50
4 Linnea Sjöberg
OK Branten
17:01 2:59
2:59
2:37
5:36
2:28
8:04
2:03
10:07
1:08
11:15
1:24
12:39
1:44
14:23
0:42
15:05
0:47
15:52
1:09
17:01
5 Alva Perbo
Skogslöparna
19:03 4:25
4:25
2:21
6:46
3:36
10:22
1:38
12:00
1:03
13:03
1:44
14:47
1:43
16:30
0:42
17:12
0:45
17:57
1:06
19:03
6 Alva Byström
Sidensjö IK
19:12 5:25
5:25
2:18
7:43
2:22
10:05
1:49
11:54
1:14
13:08
1:16
14:24
1:56
16:20
0:47
17:07
0:47
17:54
1:18
19:12
7 Clara Nordström
Skogslöparna
20:18 2:43
2:43
2:00
4:43
8:12
12:55
1:27
14:22
1:16
15:38
0:56
16:34
1:23
17:57
0:51
18:48
0:35
19:23
0:55
20:18
8 Emma Forsgren
OK Nolaskogsarna
20:19 2:17
2:17
2:10
4:27
2:31
6:58
4:15
11:13
0:48
12:01
1:01
13:02
5:11
18:13
0:30
18:43
0:48
19:31
0:48
20:19
9 Liv Pauler
Skogslöparna
20:30 2:03
2:03
2:09
4:12
2:19
6:31
8:16
14:47
1:00
15:47
1:05
16:52
1:22
18:14
0:41
18:55
0:47
19:42
0:48
20:30
10 Linn Melin
Sidensjö IK
20:56 9:06
9:06
2:03
11:09
2:10
13:19
1:46
15:05
1:06
16:11
1:01
17:12
1:26
18:38
0:37
19:15
0:42
19:57
0:59
20:56
11 Julina Nyström
OK Nolaskogsarna
21:38 3:03
3:03
2:38
5:41
3:52
9:33
2:41
12:14
2:49
15:03
1:56
16:59
2:01
19:00
0:49
19:49
0:47
20:36
1:02
21:38
12 Cornelia Hörnquist
Örnsköldsviks OK
22:55 6:28
6:28
2:22
8:50
3:24
12:14
2:35
14:49
1:44
16:33
2:43
19:16
1:18
20:34
0:40
21:14
0:40
21:54
1:01
22:55
13 Ida Ahlberg
OK Nolaskogsarna
25:07 8:06
8:06
2:17
10:23
2:52
13:15
3:53
17:08
1:18
18:26
2:16
20:42
1:43
22:25
0:44
23:09
1:09
24:18
0:49
25:07
14 Nikki Ahlqvist
Örnsköldsviks OK
29:50 3:17
3:17
7:36
10:53
3:39
14:32
2:50
17:22
4:04
21:26
2:08
23:34
2:51
26:25
0:58
27:23
1:13
28:36
1:14
29:50


 
H12 1450 m 8 anmälda
1 Liam Hälldal
Skogslöparna
12:13 3:24
3:24
1:36
5:00
2:03
7:03
1:08
8:11
0:38
8:49
0:47
9:36
1:04
10:40
0:28
11:08
0:29
11:37
0:36
12:13
2 Sixten Persson
Skogslöparna
12:29 2:21
2:21
1:26
3:47
1:26
5:13
2:42
7:55
0:48
8:43
0:47
9:30
1:11
10:41
0:30
11:11
0:33
11:44
0:45
12:29
3 Joel Byström
OK Nolaskogsarna
15:23 3:10
3:10
1:58
5:08
2:27
7:35
1:25
9:00
0:59
9:59
1:51
11:50
1:35
13:25
0:41
14:06
0:35
14:41
0:42
15:23
4 Viktor Öhman
Skogslöparna
17:47 2:02
2:02
5:10
7:12
1:59
9:11
1:41
10:52
1:03
11:55
2:32
14:27
1:25
15:52
0:34
16:26
0:35
17:01
0:46
17:47
5 Benjamin Åström Fernando
OK Branten
19:04 6:08
6:08
1:30
7:38
1:38
9:16
3:25
12:41
0:59
13:40
1:32
15:12
1:26
16:38
0:39
17:17
0:55
18:12
0:52
19:04
6 Albert Strandlund
OK Nipan
19:54 5:12
5:12
2:30
7:42
2:09
9:51
2:11
12:02
1:17
13:19
3:05
16:24
1:19
17:43
0:47
18:30
0:37
19:07
0:47
19:54
7 Teo Dolk
OK Nipan
22:56 10:07
10:07
2:09
12:16
1:43
13:59
1:39
15:38
1:31
17:09
1:24
18:33
2:03
20:36
0:44
21:20
0:48
22:08
0:48
22:56
8 Titan Anundborg
Sidensjö IK
36:21 3:46
3:46
1:55
5:41
1:44
7:25
21:49
29:14
1:08
30:22
1:26
31:48
1:59
33:47
1:00
34:47
0:40
35:27
0:54
36:21


 
D10 1420 m 10 anmälda
1 Theia Anundborg
Sidensjö IK
12:25 1:22
1:22
2:19
3:41
0:58
4:39
1:51
6:30
1:15
7:45
0:44
8:29
1:29
9:58
0:41
10:39
0:50
11:29
0:56
12:25
2 Signe Forsberg
Skogslöparna
13:41 2:47
2:47
1:53
4:40
0:48
5:28
3:06
8:34
1:02
9:36
0:49
10:25
1:17
11:42
0:35
12:17
0:33
12:50
0:51
13:41
3 Delisia Nyström
OK Nolaskogsarna
15:04 1:48
1:48
2:24
4:12
0:48
5:00
2:28
7:28
1:44
9:12
0:49
10:01
2:17
12:18
0:47
13:05
0:56
14:01
1:03
15:04
4 Hanna Woxlin
Skogslöparna
15:33 5:17
5:17
1:57
7:14
0:47
8:01
1:31
9:32
1:24
10:56
0:51
11:47
1:31
13:18
0:45
14:03
0:40
14:43
0:50
15:33
5 Tindra Rytterstedt
Skogslöparna
20:09 7:58
7:58
2:26
10:24
0:51
11:15
2:18
13:33
1:31
15:04
0:49
15:53
1:42
17:35
0:39
18:14
1:00
19:14
0:55
20:09
6 Ella Nordström
Skogslöparna
23:50 8:43
8:43
3:10
11:53
0:59
12:52
2:26
15:18
1:36
16:54
1:19
18:13
2:20
20:33
1:28
22:01
0:50
22:51
0:59
23:50
7 Lisa Edin
Sidensjö IK
25:30 5:57
5:57
3:46
9:43
1:47
11:30
4:23
15:53
1:52
17:45
1:09
18:54
3:08
22:02
1:00
23:02
1:06
24:08
1:22
25:30
8 Emma Perbo
Skogslöparna
29:11 9:33
9:33
3:41
13:14
1:43
14:57
3:12
18:09
2:22
20:31
1:49
22:20
3:31
25:51
0:54
26:45
1:10
27:55
1:16
29:11
9 Felicia Aspnäs Ferm
Sidensjö IK
39:28 21:35
21:35
3:00
24:35
2:02
26:37
3:04
29:41
2:01
31:42
1:27
33:09
3:01
36:10
1:12
37:22
1:04
38:26
1:02
39:28


 
H10 1420 m 9 anmälda
1 Martin Nilsson
Skogslöparna
9:57 1:37
1:37
1:34
3:11
1:14
4:25
1:09
5:34
0:58
6:32
0:31
7:03
1:12
8:15
0:28
8:43
0:31
9:14
0:43
9:57
2 Felix Öhman
Skogslöparna
10:36 1:47
1:47
1:40
3:27
0:44
4:11
1:24
5:35
1:06
6:41
0:37
7:18
1:28
8:46
0:32
9:18
0:34
9:52
0:44
10:36
3 Sixten Kjellqvist
Sidensjö IK
15:21 2:28
2:28
2:53
5:21
1:08
6:29
2:18
8:47
1:52
10:39
0:45
11:24
1:33
12:57
0:47
13:44
0:41
14:25
0:56
15:21
4 Ture Forsberg
Skogslöparna
17:36 3:23
3:23
2:32
5:55
1:51
7:46
2:05
9:51
1:22
11:13
2:10
13:23
1:43
15:06
0:37
15:43
0:53
16:36
1:00
17:36
5 Björn Strandlund
OK Nipan
21:33 2:25
2:25
3:55
6:20
2:08
8:28
2:56
11:24
2:11
13:35
1:47
15:22
3:01
18:23
1:16
19:39
0:44
20:23
1:10
21:33
6 Elias Edin
Sidensjö IK
25:13 5:56
5:56
4:28
10:24
1:58
12:22
3:05
15:27
2:06
17:33
1:23
18:56
2:50
21:46
1:24
23:10
0:45
23:55
1:18
25:13
7 Edvin Källström
OK Nipan
27:55 11:30
11:30
2:49
14:19
1:51
16:10
3:54
20:04
1:21
21:25
1:12
22:37
1:59
24:36
1:09
25:45
0:54
26:39
1:16
27:55
8 William Backlund
Sidensjö IK
31:32 5:04
5:04
2:37
7:41
1:07
8:48
6:36
15:24
1:25
16:49
0:49
17:38
2:45
20:23
9:22
29:45
0:44
30:29
1:03
31:32
9 Adam Abrahamsson
Skogslöparna
43:37 16:33
16:33
4:40
21:13
1:17
22:30
3:14
25:44
3:11
28:55
8:55
37:50
2:33
40:23
1:28
41:51
0:53
42:44
0:53
43:37


 
D35 2260 m 3 anmälda
1 Karin Persson
Skogslöparna
30:38 1:53
1:53
4:02
5:55
1:06
7:01
2:30
9:31
6:39
16:10
4:06
20:16
3:37
23:53
1:39
25:32
2:36
28:08
2:05
30:13
0:25
30:38
2 Monika Westerlund
OK Nolaskogsarna
36:26 2:19
2:19
3:50
6:09
1:01
7:10
4:52
12:02
6:11
18:13
3:58
22:11
6:37
28:48
1:55
30:43
3:05
33:48
2:13
36:01
0:25
36:26


 
D45 2260 m 10 anmälda
1 Anna-Karin Viklund
OK Nipan
32:57 2:40
2:40
4:14
6:54
1:36
8:30
2:04
10:34
6:32
17:06
4:43
21:49
3:27
25:16
1:22
26:38
3:41
30:19
2:10
32:29
0:28
32:57
2 Sara Eriksson
Husums IF OK
36:53 4:36
4:36
4:41
9:17
1:23
10:40
2:40
13:20
7:33
20:53
4:59
25:52
3:20
29:12
1:44
30:56
2:50
33:46
2:44
36:30
0:23
36:53
3 Victoria Karlsson
Skogslöparna
37:08 2:47
2:47
4:00
6:47
1:32
8:19
2:31
10:50
8:30
19:20
5:40
25:00
3:55
28:55
2:08
31:03
3:19
34:22
2:20
36:42
0:26
37:08
4 Anna-Lena Lindström
OK Nolaskogsarna
39:36 2:16
2:16
6:23
8:39
1:09
9:48
1:55
11:43
8:23
20:06
8:20
28:26
3:27
31:53
2:01
33:54
3:15
37:09
2:04
39:13
0:23
39:36
5 Christina Josefsson
Skogslöparna
41:35 3:43
3:43
4:38
8:21
4:03
12:24
2:43
15:07
7:33
22:40
6:21
29:01
3:59
33:00
2:20
35:20
3:30
38:50
2:19
41:09
0:26
41:35
6 Yvonne Näslund
Skogslöparna
42:37 2:54
2:54
9:35
12:29
1:18
13:47
2:50
16:37
8:20
24:57
5:56
30:53
3:51
34:44
2:08
36:52
3:15
40:07
2:10
42:17
0:20
42:37
7 Lena Dahlberg
OK Nolaskogsarna
43:18 4:57
4:57
5:00
9:57
1:46
11:43
3:13
14:56
8:27
23:23
5:38
29:01
4:02
33:03
2:04
35:07
4:02
39:09
3:38
42:47
0:31
43:18
8 Monica Sandström
Kubbe-Norrflärke IF
44:48 4:56
4:56
9:30
14:26
1:27
15:53
2:47
18:40
8:22
27:02
5:56
32:58
3:53
36:51
2:09
39:00
3:21
42:21
2:01
44:22
0:26
44:48
9 Marita Söderlind
Örnsköldsviks OK
53:36 4:51
4:51
5:02
9:53
1:57
11:50
6:17
18:07
14:58
33:05
7:47
40:52
3:48
44:40
1:20
46:00
4:53
50:53
2:20
53:13
0:23
53:36
10 Mona Blomberg
Skogslöparna
65:44 6:33
6:33
6:33
13:06
2:01
15:07
4:06
19:13
17:39
36:52
10:18
47:10
6:23
53:33
2:25
55:58
5:36
61:34
3:42
65:16
0:28
65:44


 
H45 2580 m 12 anmälda
1 Jan Näslund
OK Nolaskogsarna
23:59 3:34
3:34
1:13
4:47
1:33
6:20
5:23
11:43
1:05
12:48
2:55
15:43
1:27
17:10
1:02
18:12
1:40
19:52
2:14
22:06
1:29
23:35
0:24
23:59
2 Christer Ahlberg
OK Nolaskogsarna
27:45 4:57
4:57
1:02
5:59
1:46
7:45
4:48
12:33
1:27
14:00
3:41
17:41
2:48
20:29
0:58
21:27
1:54
23:21
2:22
25:43
1:44
27:27
0:18
27:45
3 Torgny Näslund
Skogslöparna
28:55 4:52
4:52
1:22
6:14
2:09
8:23
5:38
14:01
1:27
15:28
2:53
18:21
1:45
20:06
1:18
21:24
3:06
24:30
2:27
26:57
1:37
28:34
0:21
28:55
4 Rune Lindström
OK Nolaskogsarna
29:05 7:05
7:05
1:01
8:06
1:31
9:37
5:57
15:34
2:13
17:47
3:25
21:12
1:44
22:56
0:46
23:42
1:52
25:34
1:48
27:22
1:25
28:47
0:18
29:05
5 Björn Byström
OK Nolaskogsarna
30:49 4:54
4:54
2:13
7:07
2:14
9:21
6:05
15:26
1:48
17:14
3:12
20:26
1:54
22:20
1:14
23:34
2:33
26:07
2:31
28:38
1:53
30:31
0:18
30:49
6 Clas Engström
OK Nolaskogsarna
31:00 4:59
4:59
1:25
6:24
2:00
8:24
7:27
15:51
1:33
17:24
3:47
21:11
1:48
22:59
1:15
24:14
2:08
26:22
2:29
28:51
1:45
30:36
0:24
31:00
7 Daniel Knutsson
Skogslöparna
31:18 4:58
4:58
1:50
6:48
2:41
9:29
5:08
14:37
1:32
16:09
4:52
21:01
2:14
23:15
1:08
24:23
2:52
27:15
2:09
29:24
1:34
30:58
0:20
31:18
8 Kristofer Öhman
Skogslöparna
36:02 8:20
8:20
1:33
9:53
2:32
12:25
6:34
18:59
1:50
20:49
3:48
24:37
2:28
27:05
1:33
28:38
2:23
31:01
2:46
33:47
1:53
35:40
0:22
36:02
9 Mikael Nilsson
Skogslöparna
37:03 6:55
6:55
1:12
8:07
2:03
10:10
7:27
17:37
1:35
19:12
3:53
23:05
5:46
28:51
1:29
30:20
2:06
32:26
2:30
34:56
1:44
36:40
0:23
37:03
10 Johan Eklund
OK Nolaskogsarna
39:55 5:01
5:01
2:52
7:53
2:47
10:40
7:49
18:29
1:52
20:21
4:45
25:06
4:13
29:19
1:26
30:45
3:45
34:30
3:06
37:36
1:57
39:33
0:22
39:55
11 Ulf Strömberg
Örnsköldsviks OK
79:03 17:02
17:02
9:59
27:01
4:50
31:51
12:27
44:18
3:13
47:31
8:26
55:57
4:45
60:42
2:00
62:42
6:05
68:47
5:34
74:21
4:07
78:28
0:35
79:03
Jörgen Wiberg
Skogslöparna
Ej godk. 9:22
9:22
2:30
11:52
3:57
15:49
30:09
45:58
2:01
47:59
4:57
52:56

65:05


 
D55 2030 m 5 anmälda
1 Birgitta Strandberg
Skogslöparna
36:11 4:54
4:54
3:18
8:12
3:14
11:26
4:17
15:43
4:02
19:45
4:21
24:06
1:40
25:46
3:20
29:06
3:50
32:56
2:42
35:38
0:33
36:11
2 Katarina Kvick
Skogslöparna
39:26 3:50
3:50
4:12
8:02
2:20
10:22
3:51
14:13
6:36
20:49
5:18
26:07
1:56
28:03
3:26
31:29
4:58
36:27
2:26
38:53
0:33
39:26
3 Karin Svensson
Kubbe-Norrflärke IF
49:15 9:51
9:51
9:58
19:49
2:07
21:56
5:45
27:41
3:44
31:25
4:22
35:47
1:54
37:41
5:55
43:36
2:57
46:33
2:18
48:51
0:24
49:15
Anette Andersson
OK Nolaskogsarna
Ej godk. 4:58
4:58
3:09
8:07
2:51
10:58
4:49
15:47
4:50
20:37

25:05
5:00
30:05
4:03
34:08
2:34
36:42
0:28
37:10


 
H55 2260 m 8 anmälda
1 Leif Strandberg
Skogslöparna
30:18 2:07
2:07
4:00
6:07
1:34
7:41
3:06
10:47
6:32
17:19
3:53
21:12
2:45
23:57
1:14
25:11
2:51
28:02
1:53
29:55
0:23
30:18
2 Leif Selling
Härnösands OK
30:54 2:18
2:18
3:39
5:57
1:15
7:12
2:03
9:15
6:01
15:16
5:20
20:36
3:15
23:51
1:56
25:47
2:59
28:46
1:50
30:36
0:18
30:54
3 Lars Forsstedt
Söders-Tyresö
31:38 3:31
3:31
4:02
7:33
0:55
8:28
2:00
10:28
5:34
16:02
5:08
21:10
4:02
25:12
1:04
26:16
3:03
29:19
1:57
31:16
0:22
31:38
4 Lennart Wahlgren
Rehns BK
33:03 6:22
6:22
4:02
10:24
1:17
11:41
1:47
13:28
5:55
19:23
4:22
23:45
2:51
26:36
1:13
27:49
2:49
30:38
2:05
32:43
0:20
33:03
5 Per Norlander
Härnösands OK
35:23 2:18
2:18
4:19
6:37
1:17
7:54
2:21
10:15
7:56
18:11
5:28
23:39
3:50
27:29
1:26
28:55
3:24
32:19
2:31
34:50
0:33
35:23
6 Rolf Edholm
Kubbe-Norrflärke IF
36:37 3:52
3:52
4:29
8:21
1:26
9:47
2:31
12:18
6:48
19:06
5:33
24:39
3:40
28:19
2:21
30:40
3:15
33:55
2:17
36:12
0:25
36:37
7 Lennart Strandberg
Skogslöparna
36:51 2:17
2:17
4:29
6:46
1:20
8:06
2:31
10:37
7:26
18:03
7:24
25:27
3:40
29:07
1:23
30:30
3:38
34:08
2:10
36:18
0:33
36:51
8 Birger Svensson
Kubbe-Norrflärke IF
48:07 2:31
2:31
4:27
6:58
1:27
8:25
4:01
12:26
8:31
20:57
4:38
25:35
15:33
41:08
1:09
42:17
3:30
45:47
1:54
47:41
0:26
48:07


 
D65 2030 m 2 anmälda
1 Carin Nordin
Skogslöparna
53:28 7:21
7:21
4:56
12:17
7:10
19:27
7:44
27:11
5:07
32:18
5:08
37:26
1:56
39:22
4:28
43:50
4:53
48:43
4:07
52:50
0:38
53:28
2 Ulla Britt Sundin
Skogslöparna
55:05 7:55
7:55
6:29
14:24
7:20
21:44
5:29
27:13
5:08
32:21
8:31
40:52
1:57
42:49
4:51
47:40
4:37
52:17
2:19
54:36
0:29
55:05


 
H65 2030 m 7 anmälda
1 Lennart Vedin
OK Branten
31:08 4:17
4:17
2:20
6:37
2:04
8:41
3:52
12:33
4:11
16:44
3:43
20:27
1:25
21:52
2:49
24:41
3:10
27:51
2:47
30:38
0:30
31:08
2 Sven Eric Juneberg
Kubbe-Norrflärke IF
33:10 3:51
3:51
2:56
6:47
2:17
9:04
3:47
12:51
4:02
16:53
4:32
21:25
1:25
22:50
4:10
27:00
3:26
30:26
2:18
32:44
0:26
33:10
3 Per Sundin
Skogslöparna
33:51 4:08
4:08
2:39
6:47
2:37
9:24
4:14
13:38
3:52
17:30
4:37
22:07
1:38
23:45
3:45
27:30
3:40
31:10
2:13
33:23
0:28
33:51
4 Stig Blidefalk
OK Nipan
35:33 4:31
4:31
2:23
6:54
2:30
9:24
4:11
13:35
4:11
17:46
4:25
22:11
1:47
23:58
4:17
28:15
4:17
32:32
2:39
35:11
0:22
35:33
5 Lennart Korén
OK Branten
40:00 4:25
4:25
3:00
7:25
2:48
10:13
4:36
14:49
7:10
21:59
4:34
26:33
1:41
28:14
3:39
31:53
4:34
36:27
3:00
39:27
0:33
40:00
6 Bertil Nordin
Skogslöparna
40:16 5:40
5:40
2:49
8:29
3:17
11:46
3:45
15:31
4:30
20:01
6:42
26:43
1:07
27:50
6:44
34:34
2:54
37:28
2:20
39:48
0:28
40:16
7 Hasse Åström
OK Branten
42:03 11:50
11:50
2:09
13:59
2:39
16:38
3:09
19:47
3:51
23:38
6:00
29:38
2:13
31:51
3:22
35:13
3:23
38:36
2:59
41:35
0:28
42:03


 
D75 1530 m 1 anmälda
1 Monica Krig
OK Nipan
33:34 2:47
2:47
2:17
5:04
6:16
11:20
2:07
13:27
4:13
17:40
3:08
20:48
4:43
25:31
2:44
28:15
0:58
29:13
3:24
32:37
0:57
33:34


 
H75 1530 m 2 anmälda
1 Gustav Krigh
OK Nipan
21:01 1:52
1:52
1:14
3:06
3:18
6:24
1:14
7:38
3:07
10:45
1:42
12:27
3:25
15:52
2:00
17:52
0:42
18:34
1:55
20:29
0:32
21:01
Torsten Vestman
OK Nolaskogsarna
Ej godk. 3:35
3:35
1:21
4:56
4:20
9:16
8:12
17:28

43:38


 
Inskolning 1420 m 26 anmälda
Alice Byström
Sidensjö IK
Godkänd
Alvin Forsgren
Sidensjö IK
Godkänd
Amelja Eriksson Westman
Sidensjö IK
Godkänd
Ebba Sjölander
Sidensjö IK
Godkänd
Emma Byström
OK Nolaskogsarna
Godkänd
Filip Aspnäs Färm
Sidensjö IK
Godkänd
Frida Abrahamsson
Skogslöparna
Godkänd
Hilding Kjellqvist
Sidensjö IK
Godkänd
Hugo Nordin
Sidensjö IK
Godkänd
Ines Gripenrot
Kubbe-Norrflärke IF
Godkänd
Ingemarie Norberg
Sidensjö IK
Godkänd
Isak Sandström
Kubbe-Norrflärke IF
Godkänd
Martin Edin
Sidensjö IK
Godkänd
Martin Gustafsson
OK Nolaskogsarna
Godkänd
Milea Nyström
OK Nolaskogsarna
Godkänd
Mille Dolk
OK Nipan
Godkänd
Minna Gustafsson
OK Nolaskogsarna
Godkänd
Nelly Sjölander
Sidensjö IK
Godkänd
olle Nordin
Sidensjö IK
Godkänd
Sandra Melin
Sidensjö IK
Godkänd
Sara Häggkvist
OK Nolaskogsarna
Godkänd
Thea Forsgren
OK Nolaskogsarna
Godkänd
Tor Norberg
Sidensjö IK
Godkänd


 
U1 1420 m 10 anmälda
1 Lova Larsson
Skogslöparna
14:51 2:41
2:41
2:15
4:56
1:55
6:51
1:19
8:10
1:17
9:27
1:15
10:42
1:38
12:20
0:38
12:58
0:53
13:51
1:00
14:51
2 Lukas Sjöberg
OK Branten
16:22 2:01
2:01
2:58
4:59
1:10
6:09
2:41
8:50
1:22
10:12
1:04
11:16
2:26
13:42
0:56
14:38
0:49
15:27
0:55
16:22
3 Hannes Hägglund
OK Nolaskogsarna
17:10 3:15
3:15
2:51
6:06
0:59
7:05
2:26
9:31
1:24
10:55
0:52
11:47
1:43
13:30
1:16
14:46
1:03
15:49
1:21
17:10
4 Stina Persson
Skogslöparna
23:08 2:40
2:40
4:32
7:12
1:54
9:06
4:06
13:12
2:31
15:43
0:52
16:35
2:34
19:09
1:13
20:22
1:39
22:01
1:07
23:08
5 Amanda Mattsson
Örnsköldsviks OK
24:53 5:51
5:51
4:11
10:02
1:35
11:37
3:56
15:33
1:47
17:20
1:21
18:41
3:09
21:50
0:45
22:35
1:04
23:39
1:14
24:53
6 Tilde Larsson
Örnsköldsviks OK
24:57 5:45
5:45
4:13
9:58
1:31
11:29
4:03
15:32
1:46
17:18
1:22
18:40
3:07
21:47
0:47
22:34
1:04
23:38
1:19
24:57
7 Isabell Ahlqvist
Örnsköldsviks OK
26:06 6:01
6:01
4:19
10:20
1:51
12:11
3:30
15:41
1:48
17:29
1:12
18:41
3:20
22:01
0:44
22:45
1:25
24:10
1:56
26:06
8 Roger Perbo
Skogslöparna
36:23 10:47
10:47
4:54
15:41
1:43
17:24
3:49
21:13
2:42
23:55
1:48
25:43
3:47
29:30
1:41
31:11
3:04
34:15
2:08
36:23


 
Öppen 2 1450 m 5 anmälda
1 Anna Söderholm
Kubbe-Norrflärke IF
16:32 4:53
4:53
1:45
6:38
1:44
8:22
1:23
9:45
0:53
10:38
1:04
11:42
2:42
14:24
0:39
15:03
0:42
15:45
0:47
16:32
2 Linda Brännström
Örnsköldsviks OK
23:41 5:10
5:10
3:08
8:18
4:31
12:49
2:07
14:56
1:42
16:38
2:05
18:43
1:42
20:25
0:48
21:13
0:55
22:08
1:33
23:41
3 Malin Peterson
OK Nolaskogsarna
23:54 5:23
5:23
3:14
8:37
4:32
13:09
2:02
15:11
1:44
16:55
2:01
18:56
1:42
20:38
0:47
21:25
1:00
22:25
1:29
23:54
4 Elina Nilsson
OK Nolaskogsarna
24:59 3:19
3:19
3:08
6:27
2:40
9:07
2:39
11:46
2:06
13:52
2:19
16:11
2:00
18:11
0:51
19:02
3:13
22:15
2:44
24:59
5 Rosita Blidefalk
OK Nipan
35:52 11:18
11:18
5:16
16:34
4:55
21:29
2:43
24:12
1:40
25:52
3:01
28:53
2:49
31:42
1:11
32:53
1:16
34:09
1:43
35:52


 
Öppen 4 2030 m 14 anmälda
1 Hugo Petersson
OK Nolaskogsarna
36:03 5:10
5:10
2:33
7:43
4:01
11:44
5:02
16:46
4:06
20:52
4:50
25:42
1:12
26:54
4:25
31:19
2:55
34:14
1:30
35:44
0:19
36:03
2 Stina Telhammer
OK Nolaskogsarna
36:12 5:11
5:11
2:37
7:48
4:08
11:56
4:57
16:53
4:05
20:58
4:49
25:47
1:14
27:01
4:23
31:24
2:56
34:20
1:28
35:48
0:24
36:12
3 Anna Nieminen
OK Nipan
36:50 5:52
5:52
3:40
9:32
2:13
11:45
3:03
14:48
3:53
18:41
5:12
23:53
1:27
25:20
4:48
30:08
3:37
33:45
2:38
36:23
0:27
36:50
4 Sten Eriksson
OK Branten
37:35 5:16
5:16
2:52
8:08
4:47
12:55
4:13
17:08
4:15
21:23
4:32
25:55
1:49
27:44
3:25
31:09
3:32
34:41
2:31
37:12
0:23
37:35
5 Mats Larsson
Skogslöparna
38:39 4:42
4:42
3:13
7:55
2:48
10:43
3:48
14:31
4:45
19:16
6:25
25:41
2:04
27:45
3:30
31:15
4:04
35:19
2:50
38:09
0:30
38:39
6 Lillemor Eriksson
OK Nolaskogsarna
38:49 8:29
8:29
2:36
11:05
2:14
13:19
4:22
17:41
4:12
21:53
4:44
26:37
2:03
28:40
3:23
32:03
3:53
35:56
2:28
38:24
0:25
38:49
7 Marlene Hälldal
Skogslöparna
49:06 7:18
7:18
8:41
15:59
3:58
19:57
5:50
25:47
4:14
30:01
5:09
35:10
2:05
37:15
4:34
41:49
4:05
45:54
2:47
48:41
0:25
49:06
8 Lisa Nilsson
OK Nolaskogsarna
50:32 16:54
16:54
3:11
20:05
3:39
23:44
4:39
28:23
4:34
32:57
4:50
37:47
1:26
39:13
3:43
42:56
3:41
46:37
3:24
50:01
0:31
50:32
9 Monica Holmer
OK Nipan
51:42 7:49
7:49
2:56
10:45
5:38
16:23
5:11
21:34
5:10
26:44
7:32
34:16
2:41
36:57
4:52
41:49
5:04
46:53
4:14
51:07
0:35
51:42
10 Susanne Bylund
Skogslöparna
79:16 6:17
6:17
5:55
12:12
7:42
19:54
8:23
28:17
5:47
34:04
19:35
53:39
2:20
55:59
10:06
66:05
5:17
71:22
7:00
78:22
0:54
79:16
11 Britt Edin
Sidensjö IK
94:51 13:59
13:59
13:44
27:43
4:42
32:25
12:02
44:27
9:29
53:56
14:54
68:50
2:27
71:17
10:24
81:41
6:53
88:34
5:29
94:03
0:48
94:51
12 Mona Edin
Sidensjö IK
95:42 13:49
13:49
13:46
27:35
4:42
32:17
12:08
44:25
9:15
53:40
15:15
68:55
2:39
71:34
10:20
81:54
7:04
88:58
5:27
94:25
1:17
95:42
Leif Dahlberg
OK Nolaskogsarna
Ej godk. 6:06
6:06
3:14
9:20
2:59
12:19
5:29
17:48
4:16
22:04
9:04
31:08
1:41
32:49
Petra Söderlund
Skogslöparna
Ej godk. 14:01
14:01
3:58
17:59
3:45
21:44
4:59
26:43
6:02
32:45

40:06
4:52
44:58
5:46
50:44
3:13
53:57
0:43
54:40


 
Öppen 7 2580 m 15 anmälda
1 Jonas Byström
Skogslöparna
25:29 3:48
3:48
1:09
4:57
2:05
7:02
5:18
12:20
1:24
13:44
2:54
16:38
1:28
18:06
1:10
19:16
1:48
21:04
2:14
23:18
1:46
25:04
0:25
25:29
2 Tomas Nordström
Skogslöparna
33:15 4:38
4:38
1:17
5:55
2:27
8:22
6:50
15:12
2:16
17:28
4:17
21:45
2:25
24:10
1:33
25:43
2:20
28:03
2:47
30:50
2:01
32:51
0:24
33:15
3 Christer Mikaelsson
Husums IF OK
34:19 4:33
4:33
1:10
5:43
1:45
7:28
5:42
13:10
8:05
21:15
3:35
24:50
1:52
26:42
1:17
27:59
2:03
30:02
2:17
32:19
1:37
33:56
0:23
34:19
4 Gudrun Wegeland
OK Nolaskogsarna
34:42 5:08
5:08
1:42
6:50
2:24
9:14
6:20
15:34
1:44
17:18
5:20
22:38
2:29
25:07
1:19
26:26
2:32
28:58
3:10
32:08
2:11
34:19
0:23
34:42
5 Jonas Söderlund
Skogslöparna
36:17 6:21
6:21
1:22
7:43
2:51
10:34
7:52
18:26
1:45
20:11
4:07
24:18
2:48
27:06
1:30
28:36
3:23
31:59
2:11
34:10
1:43
35:53
0:24
36:17
6 Emil Petersson
OK Nolaskogsarna
37:00 9:03
9:03
1:21
10:24
2:23
12:47
7:05
19:52
3:33
23:25
3:56
27:21
1:40
29:01
1:02
30:03
2:37
32:40
2:24
35:04
1:39
36:43
0:17
37:00
7 Victoria Eriksson
OK Nolaskogsarna
39:33 5:26
5:26
1:33
6:59
2:23
9:22
6:50
16:12
1:40
17:52
7:58
25:50
3:41
29:31
1:25
30:56
2:39
33:35
3:31
37:06
2:06
39:12
0:21
39:33
8 Niklas Nyström
OK Nolaskogsarna
39:36 6:31
6:31
2:01
8:32
2:49
11:21
9:00
20:21
1:43
22:04
4:49
26:53
2:49
29:42
1:14
30:56
3:26
34:22
2:51
37:13
1:55
39:08
0:28
39:36
9 Elin Wickberg
OK Nolaskogsarna
41:08 4:53
4:53
3:05
7:58
2:49
10:47
10:48
21:35
2:02
23:37
4:44
28:21
2:50
31:11
1:19
32:30
2:39
35:09
3:35
38:44
2:05
40:49
0:19
41:08
10 Hans Nordström
Skogslöparna
43:36 5:13
5:13
1:34
6:47
2:53
9:40
9:22
19:02
2:27
21:29
5:07
26:36
6:08
32:44
1:09
33:53
3:46
37:39
3:15
40:54
2:20
43:14
0:22
43:36
11 Frida Vesterlund
Robertsfors IK
45:12 5:55
5:55
2:07
8:02
4:05
12:07
8:41
20:48
1:54
22:42
5:20
28:02
5:23
33:25
1:40
35:05
3:19
38:24
3:42
42:06
2:44
44:50
0:22
45:12
12 Maria Danvind
OK Nipan
46:54 5:14
5:14
4:26
9:40
3:22
13:02
10:16
23:18
4:38
27:56
6:30
34:26
2:20
36:46
1:32
38:18
3:00
41:18
3:03
44:21
2:08
46:29
0:25
46:54
13 Ingmar Andersson
OK Nolaskogsarna
47:22 7:12
7:12
2:09
9:21
3:33
12:54
8:48
21:42
2:56
24:38
5:20
29:58
4:20
34:18
1:47
36:05
3:26
39:31
3:56
43:27
3:16
46:43
0:39
47:22
14 Åke Berglund
Högåkers OK
60:00 16:32
16:32
2:32
19:04
4:19
23:23
10:14
33:37
3:49
37:26
5:59
43:25
3:30
46:55
1:43
48:38
4:19
52:57
3:52
56:49
2:44
59:33
0:27
60:00
Sofia Bengtsson
Sidensjö IK
Ej godk.
31:46
2:06
33:52
5:41
39:33
2:40
42:13
1:34
43:47
3:37
47:24
3:44
51:08
2:25
53:33
0:22
53:55



Skapad 2017-06-13 22:12:43 med OLA version 5.4.1-2